Witrażyk Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje listopada 11, 2012 I jeszcze 2 komplety witrażyków zrobione przez moją mamę:) Jeden w tonacji złotej, a 2 w tonacji srebnej:) Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje Komentarze weronkaa8411 listopada 2012 21:34Śliczne! OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzEwa12 listopada 2012 09:00Widzę ,ze i Twoja mama jest bardzo zdolna, super, pozdrowienia dla mamy.OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzWyplatanki12 listopada 2012 09:47piękne są ;) takie bardzo świąteczne ;)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzewoz12 listopada 2012 14:25rewelacyjne, to z kursu Ani prawda? :) pozdrawiamOdpowiedzUsuńOdpowiedziUnknown12 listopada 2012 15:22Tak Ewuś z kursiku Ani:)UsuńOdpowiedziOdpowiedzOdpowiedzOskar14 listopada 2012 23:32dziekuje za wyroznienie blogaslicznie tu u CiebieOdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzŚwiat według Basi16 listopada 2012 22:10super piękne też mam zamiar takie zrobić OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzDodaj komentarzWczytaj więcej... Prześlij komentarz Witam i dziękuje za zostawiony po sobie ślad:)
Śliczne!
OdpowiedzUsuńWidzę ,ze i Twoja mama jest bardzo zdolna, super, pozdrowienia dla mamy.
OdpowiedzUsuńpiękne są ;) takie bardzo świąteczne ;)
OdpowiedzUsuńrewelacyjne, to z kursu Ani prawda? :) pozdrawiam
OdpowiedzUsuńTak Ewuś z kursiku Ani:)
Usuńdziekuje za wyroznienie bloga
OdpowiedzUsuńslicznie tu u Ciebie
super piękne też mam zamiar takie zrobić
OdpowiedzUsuń