Komplet na zamówienie:) Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje listopada 11, 2012 Koleżanka zamówiła u mnie choinkę, wianek i dzwoneczki na okno w jednej tonacji. Mam nadzieję, że będzie zadowolona z efektu:) Dziękuje za bardzo miłe i budujące komentarze:) Pozdrawiam Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje Komentarze weronkaa8411 listopada 2012 21:32Prześliczny, zestaw, koleżanka z pewnością będzie bardzo zadowolona! Bardzo podoba mi się kształt dzwoneczka:)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzEwa12 listopada 2012 08:58Przepiękny zestaw,dla mnie to ciemna magia, nie potrafię tego robic,a koleżanka napewno bedzie zadowolona, pozdrawiam.OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzDodaj komentarzWczytaj więcej... Prześlij komentarz Witam i dziękuje za zostawiony po sobie ślad:)
Prześliczny, zestaw, koleżanka z pewnością będzie bardzo zadowolona! Bardzo podoba mi się kształt dzwoneczka:)
OdpowiedzUsuńPrzepiękny zestaw,dla mnie to ciemna magia, nie potrafię tego robic,a koleżanka napewno bedzie zadowolona, pozdrawiam.
OdpowiedzUsuń