Witajcie kochani:) Dziś w tą pochmurną i chłodną niedzielę chce Wam pokazać jakie prace powstały w ostatnim czasie. Przeważają kartki, ale powstała również taca do mojego nowego m, oraz kilka prac wielkanocnych, Powstała również armata z tym, że w nowym stylu, bo jest do niej nakładka na szyjkę butelki. Dodatkowo butelka została ozdobiona papierem ryżowym z wykonanym na nim nadrukiem:) Armata jest prezentem dla odchodzącego na emeryturę. Znalazłam również zdjęcie z początku roku przerobionego przez moją mamę świecznika z brzozy:) Pochwalę się Wam również wygranym candy przydasiowym w Do mordoru w lewo Pozdrawiam
Witajcie kochani w tą słoneczną i jakże ciepłą na tę porę roku niedzielę. Dziś chce Wam zaprezentować "Kranik z wypływającą gotówką". Zostałam poproszona o wykonanie oryginalnego prezentu na urodziny, więc pomysł zaczerpnęłam od Ani Makuch , która wykonała takowy wcześniej:) Z racji tego, że nasz blog zyskał już 100 obserwatorów postanowiłyśmy z mamą ogłosić nasze pierwsze candy. Będzie to candy niespodzianka. Zapisy trwają od dziś do 22 marca. Zasady candy: 1. Wyraź chęć udziału w komentarzu pod tym postem 2. Umieść podlinkowany banerek w pasku bocznym na swoim blogu (osoby posiadające bloga), a nieposiadające bloga proszone są o zostawienie meila pod tym postem. 3. Zostań moim obserwatorem. Wysyłka obowiązuje tylko na terenie Polski!!!! Wyniki ogłoszę 23 marca. Zapraszamy do zabawy :) Pozdrawiamy gorąco:)
Witam was wieczorkiem:) Pewnie już śpicie, a my z Mamą właśnie skończyłyśmy parę swoich nowych prac:) Chcemy Wam pokazać 2 nowe rowerki i klatkę. Rowerki wykonane tak jak ostatnio wg kursiku Kasi . Klatka natomiast została stworzona dzięki pomysłowi Ani Krućko . Odkąd Ania pokazała taką klatkę na swoim blogu moja mama chciała bym jej taką wykonała. Moim zadaniem było wyplecenie, a ozdabianie i malowanie to sprawka mojej mamy:) Klatka będzie wisiała u nas w domu nad schodami:) Aniu i Kasiu dziękujemy za to, że tworzycie super kursiki i służycie pomocą i radą:) Was wszystkich zapraszam na blogi dziewczyn, bo naprawdę warto:) Dziękuję Wam wszystkim za odwiedziny i miłe komentarze. Życzę wam spokojnej nocy. Dobranoc
Prześliczny, zestaw, koleżanka z pewnością będzie bardzo zadowolona! Bardzo podoba mi się kształt dzwoneczka:)
OdpowiedzUsuńPrzepiękny zestaw,dla mnie to ciemna magia, nie potrafię tego robic,a koleżanka napewno bedzie zadowolona, pozdrawiam.
OdpowiedzUsuń